دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

سوابق تحصیلی ۳۰ درصد در کنکور ۹۸ تاثیرگذار خواهد بود

سوابق تحصیلی ۳۰ درصد در کنکور ۹۸ تاثیرگذار خواهد بود

در کمیته‌ی سنجش و پذیرش دانشجو با حضور رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تصویب شد که سوابق تحصیلی، ۳۰ درصد در آزمون سراسری سال ۹۸ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی تاثیرگذار باشد.در ادامه همراه با عبیاتی باشید.

امروز کمیته‌ی سنجش و پذیرش دانشجو با حضور ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور تشکیل شد؛ این کمیته میزان سوابق تحصیلی دانش‌آموزان در امتحانات نهایی را ۳۰ درصد قطعی تصویب کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که در جلسه‌ی کمیته‌ی سنجش و پذیرش دانشجو، دروس امتحانات نهایی دانش‌آموزان نیز مشخص شد و درس‌هایی که روی سوابق تحصیلی دانش‌آموزان تأثیرگذار است براساس بررسی‌های کارشناسی در دبیرخانه پیشنهاد شد.

ظاهرا قرار است عناوین و تعداد دروس در شورای عالی آموزش و پرورش تصویب شود و عنوان این دروس پس از تصویب، اطلاع‌رسانی خواهد شد، این مصوبه در راستای اجرای قانون سنجش و پذیرش بوده است. براساس گزارش رییس سازمان سنجش آموزش، این امتحانات نهایی برای خرداد ۹۸ برگزار و برای پایه‌ی دوازدهم عناوین دروس اعلام می‌شود، همچنین ضرایب دروس کنکور برای دروس متناظر امتحانی همان ضرایب خواهد بود و تغییری ندارد.

نظر شما در خصوص تغییر درصد تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری چیست؟ آیا موافق کاهش تأثیر آزمون سراسری در تعیین سرنوشت دانشجویان هستید؟ نظر خود را با ما و سایر کاربران عبیاتی به اشتراک بگذارید.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما