دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

آموزش فعال کردن طراحی جدید کروم روی دسکتاپ و iOS

نتیجة بحث الصور عن ‪chrome material‬‏

حدود یک هفته پیش بود که در عبیاتی خواندیم طراحی جدید گوگل کروم دسکتاپ ارایه شد. حالا اما در کروم 68 شما می توانید این طراحی را خیلی ساده به کروم خود اضافه کرده و آن را تجربه کنید، حتی اگر آن را دوست نداشتید، به حالت عادی بازگردانید! در ادامه همراه با عبیاتی باشید.

اگر مثل ما روزی بیش از 16 ساعت را چشم به نمایشگر لپتاپ می دوزید و وبگردی دارید، خیلی پیرتر و عادتی تر به طراحی قدیمی کروم شده اید و شاید تغییر برای شما کمی سخت باشد، جز به جز جزئیات در حافظه ماهیچه ای شما حتی ذخیره شده و کمی عادت به موارد جدید برایتان می تواند سخت باشد. کروم 68 به شما این اجازه را می دهد تا با فعال کردن طراحی جدید کروم ببینید چه چیزی در انتظار شماست.

طراحی جدید کروم خیلی شبیه به فایرفاکس است

با این که فایرفاکس خیلی کرومی (!) شده است اما کروم هم کم فایرفاکسی نشده، به خصوص در این طراحی جدید. اولین چیزی که به چشم می آید، طراحی تب هاست که من شخصا با آن خیلی راحت نیستم. دومین مورد آدرس بار است که دوستش دارم و سومین مورد که هر چند هر از گاهی به جای Ctrl+T از آن استفاده می کنم، باز کردن تب کردید با ماوس است. خب این گزینه از آخر لیست تب ها به اول آن منتقل شده و این کمی سردرگم کننده است. به هر حال این نظر ماست و شما خودتان باید با این کفش ها راه بروید تا نظر خود را بگویید!

بسیار خوب، آموزش فعال کردن طراحی جدید کروم روی دسکتاپ و iOS به قرار زیر است:

کروم دسکتاپ:

  1. 1- آدرس مقابل را کپی کرده و در آدرس بار خود پیست (Paste) کنید: chrome://flags/#top-chrome-md
  2. 2- گزینه اول این است: UI Layout for the browser’s top chrome ، آن را از حالت Default به refresh تغییر دهید.
  3. 3- مرورگر خود را از گزینه ای که حالا پایین آن نمایش داده می شود، دوباره راه اندازی کنید (Restart) یا ببندید و بازش کنید.

کروم iOS:

  1. 1- آدرس مقابل را کپی کرده و در آدرس بار خود پیست (Paste) کنید: chrome://flags/#top-chrome-md
  2. 2- در بخش UI Refresh Phase 1 گزینه Enabled را انتخاب کنید.
  3. 3- مرورگر خود را از گزینه ای که حالا پایین آن نمایش داده می شود، دوباره راه اندازی کنید (Restart) یا ببندید و بازش کنید.

به همین سادگی! این کار را انجام دادید؟ به یاد داشته باشید باید کروم 68 را داشته باشید! نظر شما درباره این طراحی جدید چیست؟دیدگاه خود را با ما و سایر کاربران عزیز عبیاتی به اشتراک بگذارید.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما