دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

طرح مفهومی وان پلاس 6T با پنج دوربین

تقریبا مطمئن هستیم که این وان پلاس ۶ تی (Oneplus 6T) نمی باشد اما به هر حال شایعه ای است که منتشر شده و مرور کردن آن بد نیست. در این طرح جالب ما دستگاهی را می‌بینیم که بریدگی نمایشگر ندارد و مجموعا پنج دوربین روی آن قرار گرفته است. در ادامه همراه با عبیاتی باشید.

ابتدا تصویر اصلی مطلب را که خود گویای همه چیز است را مرور می‌کنیم. در این تصویر که در حقیقت رندری از وان پلاس ۶ تیِ تصور شده است، دستگاهی را می‌بینیم که نمایشگر آن بریدگی ندارد و برای دوربین سلفی دوگانه خود مکانیسم بالا جهنده را انتخاب کرده است. همچنین روی قاب پشتی شاهد حضور یک دوربین سه گانه هستیم. این تصور خیلی بی جان است اما در ادامه به شما می‌گویم که چرا معتقدم این دستگاه نمی‌تواند نسخه بهبود یافته وان پلاس ۶ باشد. به نام‌های دیگری از این رندر توجه کنید:

OnePlus 6T concept front and rear

در این نما می‌بینیم که لبه پایین حاشیه بیشتری نسبت به دیگر لبه ها دارد و هر سه حاشیه برابر با هم نیستند. این موضوع خیلی دور از ذهن نیست و می‌توان انتظار داشت که شاید اگر وان پلاس بخواهد نسخه بهبود یافته وان پلاس ۶ را عرضه کند چنین تصمیمی بگیرد. همچنین حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر موضوع خیلی دور از ذهن نیست و هم اکنون چندین شرکت هم وطن وان پلاس ۶ چنین فناوری را در دستگاه های تجاری و خود به کار گرفته اند.

موضوعی که باعث می شود ما تصور کنیم که وان پلاس ۶ تی نسبت به وان پلاس ۶ نمی‌تواند این همه بهبود یا به عبارت بهتر ارتقا را تجربه کند، دلیل ما این است که فلسفه نسخه های تی (T) در محصولات وان پلاس اساسا بهبود های جزئی است و به یک ارتقاء سخت افزاری چندجانبه نمی تواند منجر شود. اضافه شدن سیستم دوربین سه گانه بعلاوه دوربین دوگانه سلفی که بالا جهنده خود می توانند یک ارتقای سخت افزاری اساسی برای وان پلاس ۶ تی (OnePlus 6T) بشمار بروند که شاید برای وان پلاس ۷ بتوانیم احتمالات آن را در نظر بگیریم ولی برای نیمه دوم سال ۲۰۱۸ خیلی بعید به نظر می رسد.

نظر شما چیست؟ به هر حال این یک شایعه نیست و تنها یک رندر است که می توان آن را طرح مفهومی را بدانیم، پس لزوماً انتظار به تحقق پیوستن آن را نداریم اما اگر این اتفاق بیفتد مسلماً یک پیشرفت ویژه برای پرچمدار کش های وان پلاس باشد.دیدگاه خود را با ما و سایر کاربران عزیز عبیاتی به اشتراک بگذارید.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما