دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

بی کیفیت ترین ماشین های ساخت ایران مشخص شدند

نتیجة بحث الصور عن خودروی ایرانی

 

در شرایطی که طی هفته های گذشته تقریبا تمامی خودروهای موجود در بازار ایران، از ماشین های تولید داخل گرفت تا مونتاژی و وارداتی از هر شرکتی با افزایش قیمت چند هزار تومانی تا چندین میلیون تومانی مواجه بوده اند، وزارت صنعت معدن و تجارت گزارشی از جدول رده بندی کیفی خودروهای ساخت داخل منتشر کرده که توجه به آن نکات بسیار جالبی را نشان می دهد.در ادامه همراه با عبیاتی باشد.

 ارزیابی منتشر شده توسط اداره کل خودرو و نیروی محرکه وزارت صمت مربوط به خودروهای  ساخت ایران خودروها را به چند دسته تقسیم کرده است. این دسته بندی ها عبارت اند از وانت های کمتر از 50 میلیون تومان، سواری های بالاتر از 100 میلیون تومان، سواری های بین 75 تا 100 میلیون تومان، خودروهای سواری بین 50 تا 75 میلیون تومان، ماشین های سواری بین 25 تا 50 میلیون تومان و سواری کمتر از 25 میلیون تومان. 

وانت ها

وانت تندر شرکت ایران خودرو با دریافت سه ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروهای تولیدی ساخت داخل را به دست آورده و وانت‌ مزدا کارا 2000 تک کابین بهمن موتور و وانت سایپا 151 شرکت سایپا بن‌ رو با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی جای گرفتند. همچنین وانت‌های‌ مزدا کارا 2000 دو کابین بهمن موتور، آریسان ایران خودرو دیزل و وانت‌های‌ نیسان تک سوز و دوگانه سوز زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی را از آن خود کردند.

سواری کمتر از 25 میلیون تومان

در این بخش که ارزان ترین کلاس قیمتی ماشین های ساخت ایران به حساب می آید خودروی سایپا X131 و سایپا X132 شرکت سایپا و همچنین سایپا X131 پارس خودرو هر کدام دو ستاره به دست آوردند و سایپا X 111 شرکت سایپا تنها یک ستاره (احتمالا به دلیل حضور در بررسی!) به دست آورده است. همچنین سایپا 111 به این ترتیب عنوان بی کیفیت ترین ماشین ساخت ایران را هم به خود اختصاص داده است.

سواری بین 25 تا 50 میلیون تومان

خودروهای رنو ساندرو و پارس تندر از شرکت خودروسازی پارس خودرو و خودروهای پژو 207 و پژو 207 (دنده اتوماتیک و عادی)، تندر 90 پلاس (دنده ای و اتوماتیک) از ایران خودرو با دریافت چهار ستاره کیفی در صدر رده بندی این دسته قرار گرفته اند. در این بخش خودروهای تندر 90، رانا، دنا پلاس، پژو 206 و پژو 206SD همگی از ایران خودرو به همراه تندر 90 پارس خودرو در این کلاس قیمتی سه ستاره کیفی به دست آوردند. خودروی NEW MVM315 مدیران خودرو، سورن و سمند شرکت ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو و پژو 405، دنا و دانگ فنگ H30 از ایران خودرو به همراه تیبا 2 شرکت سایپا و و ساینای شرکت سایپا-سیتروئن تنها دو ستاره در این کلاس قیمتی به دست آوردند.

سواری بین 50 تا 75 میلیون تومان

خودروی B30 ساخت شرکت بهمن موتور چهار ستاره کیفی به دست آورد و آریزو 5 مدیران خودرو ، آریواتوماتیک و آریو دنده‌ای سایپا بن‌رو، چانگان CS35 سایپا-سیتروئن و برلیانس H330 شرکت پارس خودرو توانستند سه ستاره کیفی به دست آوردند. در این کلاس قیمتی لیفان X60 کرمان موتور نیز دو ستاره کیفی به دست آورد.

سواری بین 75 تا 100 میلیون تومان

هیوندا i20 کرمان موتور، هاوال H2 بهمن موتور و کیاسراتوی شرکت سایپا موفق به دریافت چهار ستاره کیفی شدند. در این بخش ماشین های تیگو 5 مدیران خودرو و JAC-S5 کرمان موتور و هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو هم با کسب سه ستاره کیفی در رتبه بعدی قرار گرفتند.

سواری بالاتر از 100 میلیون تومان

خودروهای پژو 2008 ایران خودرو، نیومزدا 3 شرکت بهمن موتور و سوزوکی گرند ویتارای شرکت ایران خودرو خراسان در سطح قیمتی بالاتر از یک هزار میلیون ریال با کسب چهار ستاره کیفی بالاترین کیفیت خودروها را به دست آوردند.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما