دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

اپلیکیشن های کاربردی ویندوز 10 در اندروید و IOS

اپلیکیشن های کاربردی ویندوز 10 در اندروید و iOS

مایکروسافت ممکن است که یک برنامه نمایش فیلم و تلویزیون را برای iOS و Android ارائه کند. مایکروسافت اواخر ماه اکتبر اعلام کرد که ویندوز موبایل 10 به طور کامل از بین رفته است و به همین دلیل تصمیم به ساخت بهترین برنامه های ویندوز 10 برای iOS و اندروید گرفته است.در ادامه همراه با عبیاتی باشید.

در واقع از این پس شاهد بهترین برنامه های کاربردی ویندوز 10 مانند مرورگر ادج، لانچرها، برنامه های ایکس باکس و برنامه های نمایش فیلم و تلویزیون در اندروید و iOS خواهیم بود.

اگر این برنامه های کاربردی ویندوز به اندروید و iOS راه یابند رقیب سرسختی برای سرویس های گوگل و اپل خواهد بود.از سوی دیگر ارائه ی برنامه Movies & TV رقیبی برای iTunes است و تمامی طرفداران مایکروسافت را به خود جذب خواهد کرد.

باید اشاره کنیم که برنامه iTunes برای کاربران بسیار محبوب است و کاربران ویندوز 10 نیز میلیون ها بار به دنبال این برنامه در فروشگاه مایکروسافت گشته اند اما متاسفانه این سرویس در ویندوز ارائه نشده است.

در نتیجه مایکروسافت تصمیم گرفت تا اپلیکیشن اختصاصی خود را در اختیار کاربرانش قرار دهد.به زودی شاهد سرویس های مختلف ویندوز 10 در اندروید و iOS خواهیم بود و این تصمیم در مرحله اجرا قرار گرفته است.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما