دانلود اپلیکیشن اندروید مجله

اینستاگرام هم فیلتر می شود بهانه چیست؟

اینستاگرام هم فیلتر می شود

معاون اول دادستان کل کشور اعلام کرد که به دلیل کلاهبرداری عده‌ای از کاربران در فضای مجازی، فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار این دادستانی قرار گرفته است.در ادامه همراه با عبیاتی باشید.

پس از فیلتر تلگرام ظاهرا نوبت به اینستاگرام رسیده است؛ محمد مصدق، معاون دادستانی کل کشور مدعی شده که فیلتر اینستاگرام در دستور کار این دادستانی قرار گرفته است. به گزارش محمد مصدق، عده‌ای به عنوان سلبریتی در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و به بهانه‌ی کمک به افراد بی‌بضاعت اقدام به جمع‌آوری پول می‌کنند که منجر به کلاهبرداری‌های متعددی شده است؛ بنابراین دادستانی کل کشور به عنوان مدعی‌العموم به این موضوع ورود کرده است.

معاون دادستانی کل کشور مدعی است که تعدادی از افرادی که با چنین بهانه‌هایی به جمع‌آوری پول پرداخته‌اند، شناسایی شده‌اند و در برخی استان‌ها پرونده‌هایی در حال رسیدگی است؛ از این رو دادستانی کل وظیفه‌ی خود می‌داند با کسانی که از احساسات پاک مردم سوءاستفاده می‌کنند و اخیراً هم در تلویزیون یک موردی بوده است، برخورد کند. معاون اول دادستان کل کشور اعلام کرد:

در همین راستا فیلترینگ اینستاگرام در دستور کار قرار گرفته است و آقای خرم‌آبادی در معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور به‌صورت جدی پیگیر این موضوع شده و باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

مصدق با بیان اینکه این‌گونه اقدامات باعث بی‌اعتمادی به نهادهای متولی امر کمک‌رسانی به مردم شده است، اعلام کرد که ما باید با عملکرد خودمان دست این افراد را قطع و اعتماد را به جامعه بازگردانیم.

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
مجله اینترنتی بروز شما